Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként hogy találjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként hogy találjam meg a hozzám illő hajstílust? Lányok, mennyire fontos a fiú haja? 16/F

Figyelt kérdés
Volt már hosszú,rövid,tüsi,boglya,egyik se állt jól.Nemrég felzselézték,az jól állt,de magamtól hajmosás után már az istennek se tudtam megcsinálni.Szóval most ilyen boglya formájú megint,és nagyon hülyén néz ki,de fodràszt kb. 4 havonta látok,pedig gyorsan nő a hajam.Szóval hogy találhatnék egy olyan stílust ami jól áll? (egész jóképű vagyok,csak ilyen fura a fejformám) 16/F

2012. szept. 18. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat latnunk kell a fejformad, arcod kivaghatod belole, talan igy segithetek. De ha megsem lesz kepp, akkor meg megprobalok most belinkelni szerintem jo frizurakat.
2012. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Laylah ***** válasza:

Én fodrászra bíznám teljesen. Megmondod neki, hogy csináljon olyan frizkót, ami szerinte a legjobban illik hozzád (persze ezt nem egy 50-es éveiben járó nénivel kéne megcsináltatnod, hanem egy huszon-, vagy harmincévessel). Mennyire fontos? Pasija válogatja. Vannak, akiknek a rövid haj is jól áll, a félhosszú is, a hosszú is, vannak, akiknek csak egyféle; tehát valakinek nem kell annyira törődnie vele, mint másnak. Például én szívrohamot kapnék, ha a párom levágatná a hátközépig érő aranyszőke haját rövidre...

22/L

2012. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálok képet rakni.Előre is köszönöm:)
2012. szept. 18. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl ez jon be

[link]

2012. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja,eddig nagyon fakezű fodrászokat fogtam ki:/ Fogta és levágta kb. 1 centisre mindenhol az egyik..
2012. szept. 18. 23:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Az arcom hasonlít az első linkre,de kicsit gömbölyűbb fejem van sajna.Meg ha be is állítják,akkor első hajmosásnál eltűnik,és én nagyon bénán csinállm meg/
2012. szept. 18. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es :) jó az ízlésed :)

Nekem is valami ilyesmi szokott lenni csak most a fodrász elb'szarintotta és tök rövid lett :)

Amúgy tapasztalataimat megosztva a lányok sokkal jobban szeretik az ilyen hosszabb kócos tinis frizurát mint a sima egyszerű rövidet :)

Legalábbis én azt vettem észre,hogy a 14-17 éves lányok között kb ez a nyerő amit a 4-es válaszoló belinkelt :)

A rövid tüsi szerintem rossz választás lenne :)

2012. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Koszi 7-es. Szerintem az ilyen hajstilus vonzo. Szerintem ezt te is meg fogok tudni csinalni magadnak kedves kerdezo, csak gyakorlas kerdese.
2012. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nekem a zselézés sose ment plusz idegesít h csillog. próbáld ki a hajlakkot, azzal sztem egyszerübb
2012. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne zselézz az nem divat,inkább hajlakk
2012. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!