Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valami lehetőségem? (lent)

Van valami lehetőségem? (lent)

Figyelt kérdés

Na arról van szó, hogy 17 éves vagyok! Jó tanuló voltam általánosba és még 9. osztályban is 4,4 es átalaggal végeztem. Sajnos 10. osztályra borzasztó családi problémáink lettek! Így ebben az évben megbuktam és úgy alakult és, hogy nem bírtam újból elkezdeni iskolába járni!

Most valamennyire megoldódtak a gondok és újból szeretnék iskolába járni, de ugye rendes iskolába nem tudok menni! Így valami szakmát szeretnék elkezdeni! Van erre lehetőség? Lehetőleg ne legyen fizetős, de ha nincs más akkor előteremtem a pénzt! Valahol tudok most elkezdeni szakmát? Utána persze szeretnék leérettségizni majd főiskolára/egyetemre menni!

Ja és Gyöngyösön élek! Normális válaszokat kérnék!

Válaszotokat előre köszönöm!



2014. nov. 10. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van tőletek a Computer School de baráti tandijuk van s sok szakmát indítanak igy keresztfélevben is.de ha nem vagy 23 nappalin is tanulhatsz.mi érdekel?
2014. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
rendes iskolába miért ne tudnál? ha érettségizni akarsz és egyetemet akkor ne szakmát tanulj (ha csak nem tényleg nagyon kell a munkahely) mert utána már munka mellett nehéz az egyetem (bár kinek mi, nekem rémálom volt, messze volt a suli és sok a melo, kevés a szabadság - persze van aki simán veszi :D) de a 10- osztályt simán tudod folytatni, amig lehet tanulj és ne dolgozz. jobb elöbb mint késöbb
2014. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!