Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az OKJ-m második és egyben...

Ha az OKJ-m második és egyben utolsó éve nem sikerül (részletek lent), akkor milyen lehetőségem lenne?

Figyelt kérdés

Nagy előnye, hogy államilag támogatott, viszont nagyban megbántam a szakirányt.


Még év végén lehetett volna változtatni (mivel egy másik iránynak is az alapja volt az előző év), de nem tettem, mert bíztam hogy új tanárunk lesz - elvileg úgy is lett volna.


Ha most megbukok, akkor lehet már nem mehetek másik OKJ-ra se, mert 21 életévemet fogom tölteni jövőre (év vesztes vagyok, egyszer sem buktam eddig).


Érettségim elég rossz főiskolai/egyetemi továbbtanuláshoz (5 - 2 a két kötelező tantárgy).


Félárva vagyok, így kapok árvaellátást, 25 éves koromig, vagy amíg tanulok nappalin. Ez megoldja azt, hogy távol is tudjak tanulni. (mint Pest).


Valami ötlet?


2014. nov. 5. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!