Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így is emeltezzek bioszból?

Így is emeltezzek bioszból?

Figyelt kérdés
Biológia bsc-re készülök, de ugye oda elég a középfokú érettségi is. Viszont biosz faktos vagyok, de félek az emelt szinttől, középen lehet jól megírom emelten meg elrontom..ettől félek. De egyetemen nem lesz hátrány, hogy közepet csináltam csak belőle? Vagy menjek szerintetek emelten?
2014. nov. 12. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ha bioszt csinálsz közép szinten akkor mellé egy kémia közepet is oda csak bekerülni könnyű ezt ne feledd a felvettek több,mint fele kihullik ha nem több!
2014. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én mindenképp ajánlom az emeltet, ha megvan a 60%-od akkor már 5-ös, és ha az írásbelit elcseszed, de ha szóbelire tanulsz rendesen akkor a szóbelivel simán lehet menteni
2014. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!