Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Városmajori Gimnázium?

Milyen a Városmajori Gimnázium?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 19:44
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mire vagy kiváncsi,de összességében nagyon jó! A hangulat szerintem hatalmas,van minden ember,minden típusból,ezért mindenki talál magának barátokat valahogy,és hiába van a suli az ország élvonalában,nincs olyan érzésed hogy okos kockákkal vagy körbevéve,hanem (többnyire) vicces és kreatív emberekkel!

Bár a Major sem a megtestesült álom, rengeteget kell tanulni,és sok az elvárás mindenféle tantárgyból és ezért néha hiába a jó tanár,akit amúgy imádsz,ha csak egy 3-mas TZ-re futja,mert olyan dolgozatot állít össze:D

Mindent összevetve én nagyon szeretem és csak ajánlani tudom! Olyan barátokat találtam itt,akik nélkül valószínű nem éltem volna túl az első félévemet, és ezért baromi hálás vagyok hogy ide járhatok és ilyen embereket ismerhetek:)

Az egyik legjobb pedig a tagozatok: hogy tudunk egymásnak segíteni,mert mindenki jó valamiben,és ettől áll össze egy király,jó fej,ütőképes évfolyam:)

Remélem segítettem! 8.-os vagy? Nyílt napokra jössz?;)

2014. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Először is köszi a választ !:) Másrészről igen 8.-os vagyok. Sajnos nem megyek nyílt napra... Egyébként milyen tagozatos vagy ?
2014. nov. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!