Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át lehet-e így menni másik...

Át lehet-e így menni másik szakra?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és a biológia szakot szeretném megjelölni, viszont rájöttem, hogy orvosira mégis szívesebben mennék (tavalyig az akartam lenni), de fél év alatt szerintem nem tudnék felkészülni kémiából. Az lenne a kérdésem, hogy ha jövőre tennék emelt szintű kémia érettségit, akkor biológiáról át lehet-e menni orvosira, vagy ez lehetetlen?

2014. nov. 20. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet átmenni, max pár tárgyal elfogadnak, de így buksz 1-2 támogatott félévet, az orvosit mindenképp elölről kell kezdened.

És ha fél év alatt nem tudsz felkészülni kémiából egy emeltre, akkor hogy akarsz anatómiából fél év alatt felkészülni vizsgára?

2014. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!