Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon lenne értelme elkezdeni...

Vajon lenne értelme elkezdeni a főiskolát?

Figyelt kérdés

(Előre bocsátom, hogy hosszú leszek csak az olvassa akit érdekel)


20/F vagyok már dolgozom most januárban lesz 1 éve.

Postaforgalmi szakon végeztem mellé letettem lottós vizsgát is de egyikkel sem tudtam elhelyezkedni és most ahol lakom ott dolgozom közmunka programban irodai munkán.


Hobbiból szeretek fotózni telefonnal(mellékesen: Samsung Galaxy Note 3 Neo)elég szép képeket csinál.

Szeretem érezni amikor jön az ihlet, hogy megfotózzak valamit.

Az esetek 99%-ban makró képeket szeretek készíteni.

Van már egy jó pár úgy 30-40 db. feltöltöttem Facebookra és kérdezték, hogy fotósnak készülök vagy milyen gépet használok :D

És nagyon sok embertől vissza hallottam azt, hogy nagyon jó érzékem van hozzá ezzel foglalkozni kell menjek fősulira és tanuljak ezzel kapcsolatban(még nem néztem utána semminek ma gondolkoztam el jobban rajta csak)

Egyébként alapból nem mentem fősulira nem is akartam nem sikerült valami fényesre az érettségi bizonyítványom lehet fel sem vettek volna...

Na, szóval érdemes lenne elkezdeni fősulit valami fotós szakon vagy nem tudom milyen ilyen szak kapcsolódik ehhez.


Lenne értelme? Tudom, hogy sok helyre lehet menni esküvő, ballagás, keresztelő stb. de itt ahol lakom nagyon sok fotós van és szerintem csak a kedvezményes árakkal tudják oda csalogatni az embereket.


Szerintetek?


2014. nov. 20. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!