Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE jogi kara mellett...

Az ELTE jogi kara mellett szeretnék elkezdeni valami más szakot is, párhuzamos képzésként. Minek lenne értelme?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy nem vagyok normális, hogy a jog mellett még mással is fárasztani akarom magam, de a tapasztalatom az, hogy egyedül a vizsgaidőszak az, ami igazán gyilkos. A szorgalmi időszak azért nem teljesíthetetlen és mivel jogászként az elhelyezkedési lehetőségek elég bizonytalanok, gondoltam kiegészíthetném valamivel. Persze nem akarok egy másik gyilkos szakot. Nemzetközi tanulmányokra vagy valami hasonlóra gondoltam. Ti a helyemben mit látnátok értelmes megoldásnak?
2012. okt. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom első vagy másodéves lehetsz, ott tényleg lószar a szorgalmi és a vizsgaidőszak. Majd harmadéven meglátod, hogy első és másodév a tizediken, ami a leterheltséget illeti.

Mondjuk valami bullshit szakot, pl. NT vagy poli lehet csinálni levelezőn, azok semennyire sem terhelnek le, csak éppenséggel értelme nem sok.

Ráadásul elkezdheted, csak akkor duplán fogják levonni a féléveket a támogatott félévekből.

2012. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jog mellett mindennek csak értelme lehet. A kérdés az, hogy mi érdekel.
2012. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!