Továbbtanulás, de merre?

Figyelt kérdés

Grafikusként vagy Fizikusként tanuljak tovább? Környezetemben sokan mondják hogy grafikusként menjek mert -állítólag- van tehetségem meg amolyan művészléleknek vagyok titulálva. Szeretem is csinálni (rajzolni, tervezgetni design elemeket stb) nem arról van szó, csak hát vagy bejön vagy nem.


Fizika érdekel, nincs vele bajom, azzal is szívesen foglalkoznék, csak abban nincs meg a nagy kiemelkedő képességem, inkább átlagos (értsd. átlagos értelmiségi ember aki képes felfogni, megtanulni és alkalmazni a tanultakat természet tudományos témakörben) és biztosabb az elhelyezkedési lehetőség is.


Valamint hiszem hogy jó ha az ember több lábon tud állni, ezek ellenére barátaim azt mondják grafikusként menjek tovább.


Nektek mi a véleményetek?


2014. nov. 23. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a grafikus az ilyen Okj képzés általi dolog nem? Mert akkor csináld meg míg ingyenes utána jelentkezhetsz még egyetemre :) Vagy ha szeretsz tervezni rajzolni és megy a fizika is válassz mérnöki szakot,nem lőhetsz ezzel a párosítással mellé!
2014. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!