Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen alapszakra érdemes...

Milyen alapszakra érdemes manapság jelentkezni BTK-n vagy KTK-n? Aki bankban akar majd dolgozni milyen alapszakon kell tanulnia? Mivel lehet manapság elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

tizenkettedikes végzős tanuló vagyok és nem tudom mit tanuljak amivel majd el is tudok helyezkedni

legfőképpen magyar matek és nyelvek(német) érdekel...


2010. jan. 29. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

ha megy a matek,feltétlenül gazdasági szakra menj.


nemzetközi gazdákodás,pénzügy számvitel stb.

2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gazdálkodás
2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen gazdaságra menj. Egész jól megnövelték a felvehető helyeket, szóval még a ponthatár sem lesz magas. Amúgy is ebben van a jövő, meg a mérnökiben a többivel semmire sem mész...
2010. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat és melyikkel lehet jobban elhelyezkedni és melyik könnyebb matematikailag pénzügy és számvitel vagy gazdaság és menedzsment?
2010. jan. 30. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én közepesen jó voltam gimiben matekból, így pénzügy-számvitelre jártam a BGF-re egy félévig... tovább nem, mert nem ment. Elég durva szerintem a matek, a számívitel, a mikroökonómia, ha nem vagy nagyon király matekból inkább válassz könnyebb szakot.
2010. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!