Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » XX. Kerületi Kossuth Lajos...

XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés
Ott voltam még novemberben nyílt napon, és eléggé megtetszett, szinte beleszerettem..A felvételimet is ott írom..Mindössze annyi kérdésem lenne, hogy nagyon sokat kell ott tanulni? És az órák ugyanolyan jó hangulatban telnek, vagy csak ott is meg volt mondva, hogy úgy viselkedjenek?:DD Ha valakinek kérdése vagy véleménye lenne azt is nyugodtan leírhatjátok:DD
2014. nov. 25. 19:32
 1/2 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Itt elég sok válasz érkezett :)

Igazából elég sok a negatív vélemény a suliról. Szerintem ez abból adódik, hogy a hírneve a színvonala előtt jár egy picivel.

Én személyesen már negyedik éve koptatom a padokat, de büszkén elmondhatom, hogy még mindig nem untam rá a tanulásra, sőt! Itt tanultam meg igazán tanulni, érdeklődni minden irányba, csapatban dolgozni.

Sokat tanulni? Hát, napi egy-egy óra tanulással is túl lehet élni, azonban ha többet szeretnél, akkor kell bizony hajtani, de van sok segítőkész tanár, akik kisebb érdeklődés után már rengeteg lehetőségről gondoskodnak (ösztöndíjak, versenyek, stb...).

Nyílt napok előtt nekünk összesen annyit mondtak, hogy ne parázzunk felelés közben, úgysem fognak egy szót sem érteni a vendégek :D És igen, a legtöbb tanárnál jó hangulat uralkodik, azonban egy-egy esetben ez a tanítás rovására megy :/

Kérdések:

-Melyik osztályba mennél?

-Milyen továbbtanulási céljaid vannak? Nyelvi dolgok? Műszaki beállítottság? Boncorvos? :D

Megjegyzés: Kérdezz nyugodtan :)


Némó

2014. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, bocsi, hogy csak most válaszolok csak eddig nem néztem, hogy jött-e válasz..Hát az angol tagozatra de a nyelvi előkészítősre, de nekem mindegy melyik lenne, csak angol legyen:D Hát mindenképp valami olyasmi, amihez nyelv kell..Emmm majd kérdezek, ha valami az eszembe jut, csak most úgy nincs különösebb kérdésem..:D Köszönöm a válaszod:)
2014. dec. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!