Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapest, Eötvös József...

Budapest, Eötvös József Gimnázium. Valaki tájékoztatna pár dologról a sulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemsokára felvételizni kell és tervezem, hogy megjelölöm ezt az iskolát. Lenne pár kérdésem vele kapcsolatban, mivel valószínűleg kolis lennék (vidéki vagyok). Aki ide jár, tudna írni egy üzenetet? Felvehetnénk a kapcsolatot, örülnék ha segítene. Főleg a természettudományos-emelt nyelv osztály érdekelne, de aki ide jár mindenki véleményét meghallgatom.

Leginkább érdekel:

- milyen a társaság,

- milyenek a tanárok,

- mennyit kell tanulni átlagosan még iskola után,

- érdemes-e kolisnak lenni ezért a suliért,

- melyik jó koli van hozzá legközelebb?


És hasonlók.


2014. nov. 25. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Versenyistallo.
2014. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

A versenyistallo fogalmakra ne halgass! Valoszinuleg az elso nem az iskolaba jar!

kozosseg es tarsasag: nagyon jo, sokkal jobb mint a tobbi sulie. A folyoson csak lealhatsz dumalni valakivel, mert Eotvosos. Eotvososnek lenni az nem egy kijelentes, hanem egy eletfogalom(vagy nem tudom hogy mondjak).

Tanarok: elokesziton engem 3 tanar tanit, ebbol 2 kedves ami szerintem jo arany. Nyilt napon is az egyik tanar jo volt a masik nem. Mindenhol vannak szivatos tanarok, gondolom itt is, de erosek :)

Azt meseltek iskola utan olyan 1-2 orat kell tanulni, temazarokra tobbet (de igy is naponta 1-2 ora csak felosztva ket napra vagy tobbre)

Igen erdemes ezert a suliert kolisnak lenni(de nincs sajat kolija, az Apaczai szolgaltatja a kolit neki) meg mondtak tajekoztaton, hogy az Apaczai iskola mindig szol az EJGnek hogy kuldjon kolisokat ha nincs meg a letszam :)

2014. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szoval az Eotvosbe olyan emberek járnak, akik olyan szavakat találnak ki, mint "eletfogalom".gondolom az életérzésre gondolt a kedves... Ezek alapján el tudos képzelni a szintet:D
2014. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Írtam, hogy nem tudom hogy mondják...

2. Nem járok az Eötvösbe, én is nyolcadikos vagyok, de mivel sok ismerősöm Eötvösös, ezért sokat tudok róla. Ők mesélték.

2014. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem versenyistálló. Még véletlenül sem az. Nagyon ajánlom, a közösség nagyon jó, a tanárok is (általában), hogy mennyit kell tanulni, az függ attól, hogy melyik osztályba jársz, kik tanítanak, és hogy az év melyik részénél járunk. (van, hogy alig kell tanulni, viszont van, hogy rengeteget)
2014. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!