Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok egyedül felkészül...

Hogyan tudok egyedül felkészülni matek érettségire?

Figyelt kérdés

Középszintű matekra szeretnék felkészülni egyedül itthon májusig.Sajnos felejtettem már ezt azt, pár éve érettségiztem. Milyen feladatokat nézzek át nagyon? Illetve hol találok olyan feladatokat ahol nem csak megoldás hanem levezetés is van?(Esetleg magyarázat?) Sajnos külön tanárra nincsen pénzem jelenleg.


Köszi!



2014. nov. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj végig minen korábbi feladatsort. Ha meg valamit nem tudsz, írj, és segítek privátban :)
2014. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj, hogy több mindent nem értek/nem emlékszem rá, és azért kellene levezetés is, nem csak maga a megoldás. :S
2014. nov. 27. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Van hozzájuk megoldókulcs is, ha az nem elég érthető, akkor meg google. Wikipédián szerintem fent van minden, ami kellhet.
2014. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm. :)
2014. nov. 27. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
De írjál nyugodtan privátba, az enyém 95%-os lett, és a nagyjára még emlékszem :)
2014. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fúú az igen. :)

Okés, rendben,köszi szépen!

2014. nov. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!