Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépgyártás technológiai...

Hallod!? kérdése:

Gépgyártás technológiai technikus végzettségem van, de nem alkalmaznak mivel pályakezdô vagyok . A kérdés az, hogy érdemes e elmenni rendôrnek ezek után!?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez a szakmám és engem sem alkalmaznak, mert nincs tapasztalatom. Jelenleg betanított munkásként kell dolgoznom 80 ezerért 3 műszakban... mert ha ezt nem csinálnám mehetnék közmunkásnak 50 ezerért... Tiszta vicc ami megy itt. Én is azon gondolkodom hogy valami másik szakmát is kéne tanulni, de még nem tudtam eldönteni mi is érné meg. Én a Vegyipari technikuson vagy Bányaipari technikuson gondolkodom, de mivel elkeztem dolgozni csak felnőttképzésre mehetnék, aminek nem tudom mennyi az ára.
2014. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Borzalom ami itt folyik...tapasztalt munkaerôt keresnek mindenhová de lehetôséget a pályakezdônek nem adnak hogy tapasztalt legyen :D

Hát én is erôsen gondolkodom mit kéne mellé mert ezzel nem érvényesülök:/

2014. dec. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!