Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE- MK-ra szeretnék menni,...

SZTE- MK-ra szeretnék menni, csak nem tudom melyiket válasszam: műszaki menedzser vagy élelmiszermérnök? Igazábó utána Ausztriába szeretnék menni. Melyik a keresettebb ott?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat, segítséget!

2014. nov. 28. 21:41
 1/3 anonim válasza:
Szia. én jövőre fogok felvételizni műszaki menedzser szakra én úgy tudom keresett azt hogy Ausztriában melyik azt nem tudom, de még mire elvégzed bármelyiket változhat a helyzet.
2014. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az élelmiszermérnök, elég keményen épül a kémiára és a bioszra, a menedzser-es meg inkább a matek és fizika vonal minden egyes zuga, bár persze ém-en is van ilyen de közel sem olyan szinten, ezt te tudod hogy melyik áll hozzád közelebb, hisz végigvinni csak úgy tudod :)
2014. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ÉM-es vagyok az MK-n, az elottem szolonak igaza van, a kemia nalunk nagyon szóró targy, erre keszulj, de ha ajanlanom kene sokkal inkabb ez,mint a műmenedzser. Nem mondanam egy keresett diplomanak, mindenhe ertesz egy kicsit,de igazan melyrehatoan semmihez sem. Az elelmiszermernok emellett gyakorlat orrientalt is, legalabbis Szegeden :) persze te dontesz :)
2014. dec. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!