Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz, hogy egyeteme...

Szerintetek gáz, hogy egyetemen rögtön első félévben megbukok, ráadásul a legfontosabb tantárgyammal?

Figyelt kérdés
Mivel nincs keresztfélé, a ráépülőt sem vehetem fel, így az eredeti 6 kreditet gyakorlatilag kétszer bukom el, összesen 12 kreditet. Most marcangolom magam és elvette a kedvem ez nagyon az egész egyetemtől, mert még soha nem buktam meg semmiből.
2014. nov. 30. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem orvosira jársz. Látnád mennyien buknak első félévben...
2014. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mérnökire járok és annyira elvárják itthon tőlem teljesítést, hogy összeroppanok, ha megbukok. :S
2014. nov. 30. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem bukod el kétszer, vegyél fel 2. félévben több szabvált meg kötvált és akkor később könnyebb lesz behozni.
2014. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első félévben én is megbuktam, kapásból az első vizsgámon. Szokni kellett, na.

Ne stresszelj, bele kell jönnöd, más világ az egész.

Az elvárásokat kezeld helyén: motiváljanak, ne nyomasszanak.

2014. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, azt fogom csinálni, de azért mégse az a tárgy, ami nekem kell és 3. félévben veszem fel majd újra.
2014. nov. 30. 17:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Én most a 2. zh pótzh-ján fogok elhasalni holnap :D
2014. nov. 30. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Az első vizsgaidőszak hatalmas akadály. Nemcsak ekkor vannak a szelektáló vizsgák, hanem a középiskola után ez az első igazi olyan akadály, amilyen korábban még soha nem volt. Ha valaki nem tanult meg a középiskolában tanulni, mert pl. kellően intelligens volt ahhoz, hogy a középiskolában mindig hozzon egy átlagos szintet, az most teljesen ismeretlen követelményrendszerrel kerül szembe. Gáznak nem gáz, csak kellemetlen.
2014. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!