Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdasági suliból mehetek...

Közgazdasági suliból mehetek orvostudományi egyetemre?

Figyelt kérdés
Ha közgazdasági középsuliba járok és akt-ból fogok érettségizni, de az orvostudományihoz kell a biosz+kémia emelt érettségi, azt később is letudom tenni, miután leérettségiztem? Mennyi időbe telhet? Sok időt vesztenék vele? Vagy felejtsem is el az egészet?

2014. dec. 4. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Utólag is lehet tenni emelt érettségit, bár erre egy éved rá fog menni. Amúgy is jól fel kell készülni az emeltre. De ne izgulj, az orvosi nehezebb lesz!
2014. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. dec. 6. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is közgazdaságiba jártam, amit meg is bántam mert orvos akartam lenni régen ès ez a felvételinél ki is jött rajtam de akkor már mindegy volt. Ha ez az álmod meglehet csinálni de nem lesz könnyű ès lehet beletelik 1-2 èvbe ha szorgalmasan tanulod a bioszt-kèmiát. Van egy barátnőm aki orvosira jár gimnaziumból ment biosz emeltezett, vègig jó tanuló volt de így is nehéz neki. Gondold át jól. Sok sikert
2014. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen! Nagyon szeretnék orvosira menni, tudom, hogy nehéz és drága, énis csak remélni tudom, hogy sikerül véghez vinni az álmom. :)

2014. dec. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!