Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi lenne a jobb?...

Szerintetek mi lenne a jobb? Melyik utat válasszam?

Figyelt kérdés
egy nagyon erős általánosba jártam, írtam is ott egy jó központit, felvettem egy viszonylag erős gimnázium legnehezebb tagozatára. A 9.et meg tudtam csinálni jelesre, (kisebb szenvedésekkel) és mot vagyok 10.es. Az a helyzet, hogy nagyon sokat rontottam, fóleg matekból és töriből, szinte 4es tanuló lettem pár 3assal, pedig többet tanulok mint tavaly. Anyum át akar iratni általános tagozatra,vagy másik iskolába, ahol kevesebb az elvárás, de a tanárokis gyengébbek. Ti mit tennétek a helyembe? Ennyire nehéz életem eddig nemvolt..
2014. dec. 6. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi okozza a teljesítményromlást? Új tanár? Szerelem? Több hiányzás? Ez teljesen szokatlan, hogy valaki 10.-ben ront, kilencedikben szoktak, kb egy teljes jegyet. A többiek is rontottak vagy csak te? A törit be lehet magolni, matekból meg lehet segítséget kérni. Neked kéne eldönteni, hogy szívesen otthagynád ezt a sulit, ne anyukád döntsön helyetted. De csak akkor érdemes, ha a képességeidnek nem megfelelő. Amit nem hiszek.
2014. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a szerelmi életem sose jön össze, amibe már beletörődtem(...) az fáj a legjobban, hogy sose leszek olyan jó, mint a nővérem, és mindenki hozzá hasonlít. Kb mindennap megkapom h nemvagyok olyan mint ő, aki orvosira megy. Anyuék azért szeretnék főképp h átirassanak, mert szerintük így semmilyen egyetemre nem fognak felvenni. Külön matekra is elkezdtem járni, de semmi fejlődés
2014. dec. 6. 09:49
 3/3 A kérdező kommentje:
az osztályomat meg imádom, fájna a szívem őket otthagyni
2014. dec. 6. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!