Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsen milyen az egyetemi...

Pécsen milyen az egyetemi élet? Ideális?

Figyelt kérdés
Leginkább most a társaságra gondolok. Vannak lehetőségek jókat szórakozni, befogadó a társaság általánosságban?

2014. dec. 6. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Szak függő. De a csajok úgy általában iszonyatosan nagyképűek, flegmák és bunkók szóval ha normális párkapcsolatot akarsz kialakítani, akkor problémák lehetnek.

Továbbá a PTE-re az jellemző, hogy van kb. két normális kara az orvosi meg a Pollack és az egész egyetem ennek a két karnak a vérét szívja és lopja tőle az erőforrásokat.

2014. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 6. 19:40
 3/12 anonim válasza:
100%
Nem tudom az előző miről írt, de Pécsen a lehető legjobb az egyetemi élet. A csoporttársaim nagyrésze egyetem után Pécsen maradt, annyira megszerette. A Pollack csak a műszaki része, ott van még a BTK, TTK, jog, orvosi, közgáz stb. Nagyon jó az egyetemi élet és a bulik. A társaság az valóban szakfüggő.
2014. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Az első tényleg hülyeségeket ír. De szerintem, a kreditrendszer bevezetése óta nincsenek igazi, összetartó egyetemi közösségek.
2014. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Pécs egy putri itt éltem le 18 évemet lassan végre elhúzhatok alig várom elhiheted..jo a reklámja ezzel h kulturális főváros meg társai de Magyarországon bellul tudnék mondani kapásból vagy 5 helyet ami előbb megérdemelte volna a címet ..valakinek lehet bejön en nem tudom de nekem hányingerem van a várostól
2015. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az emberek, vagy maga a hely putri?
2015. febr. 15. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Is-is. A város egy nagy cigánytelep, amúgy meg tipikus őskommunista bányaváros, amit egyetlen dolog tart életben az egyetem, és az orvosi által vonzott több ezer külföldi hallgató.

Ami meg az egyetemet illeti, hol van itt színvonalas oktatás? Orvosi, Pollack, talán még a TTK és ennyi volt. Ok a jog se könnyű, de országos szinten nem nagy szám. A többi karra meg kb. melegedni, meg alkoholban és drogban fetrengeni jár a nép.

2015. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igazából mindkettő de az emberek borzalmasak elsősorban az a baj..ha csupa jó fej meg kedves ember lenne nem érdekelne egyáltalán. hogy szépek e az épületek vagy nem de itt elsősorban az emberekkel van gond igen...nem ajánlom
2015. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú ne higgy az ilyen pesszimista szövegeknek, mondjuk egy ilyen kérdésre mindenki a saját véleményér írja, de az, hogy putri és rosszak az emberek, ez hülyeség. Nem putribb, mint más város és c sincs több, mint máshol. Én itt élek 27 éve és még mindig jól tudom érezni magam, akár egy esti séta alatt a városban. Az egyetemi bulik se rosszak :) 4. válaszoló voltam.
2015. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem putribb, mint más város és c sincs több, mint máshol."


Ez nem igaz. Veszprémben kb. minden huszadik ember c kategóriás állampolgár, Pécsen minden ötödik. Persze ha Ózddal, akarjuk összehasonlítani, akkor valóban jó a helyzet. Pécsen néhány városrész kész Mordor.

2015. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!