Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközépbe menjek vagy gimibe?

Szakközépbe menjek vagy gimibe?

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok és megvagyok ijedve ,hogy nem vesznek fel oda ahova szeretném.Bár jobban szeretné szakközépbe menni

mostani jegyeim:

nyelvtan:4

irodalom:5

német:5

történelem:4-5

matek:fel vagyok mentve (amúgy 2)



2014. dec. 8. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó a témakör, informatikai suliba ne menj, se elektronikára ami mérnöki szakra állít be.
2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szakközéppel jobban jársz amúgy hidd el hogy teljesen de abszolúte de tökmindegy. Egy picit se számít, egyetemen kb semmit nem fogsz érni középiskolás tudással, meg amúgy is ismételni fogtok.
2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Már minden baromságot ebben a kategóriában kérdeznek meg?!

Kérdezd meg a szüleidet, azért vannak!

2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A harmadik szem válasza:

Rossz téma.

Keresztkérdés: Miért vagy felmentve matematikából?

2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Hanyas vagy te disznó.
2014. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy bölcsész lesz belőled. A jegyeiden az látszik, hogy inkább magolni tudsz, mint megérteni dolgokat.
2014. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
én szakközéppel megszoptam (olyan szar osztályközösség amilyenre még legrosszabb esetben se számítottam) ha fél évvel visszaugorhatnék gimibe mennék
2014. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
22%
Első, nem tudom miről beszélsz. Humánon hallott a jövőd, reál-ra menj ha szeretnél fizut, megfelelő informatikai szaktudással rendelkező emberek tekintetében csak Magyarországon 10 000es hiány van, míg egyéb külföldi országokban ez több 100 000 is lehet. Csak válasz meg melyik területet választod :)
2014. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én ha újra kezdhetném egyből szakközépbe mennék. Mert onnét is ugyan úgy mehetsz fősulira vagy egyetemre és ráadásul szakmát is kapsz ha egy kicsit tovább maradsz.
2014. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
mindenki nyugodjon le! azért ebbe a témakörbe írtam mert ez a legkeresettebb szóval naa xdd
2014. dec. 8. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!