Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szak illene hozzám?...

Milyen szak illene hozzám? Jellemzésem lent.

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok dönteni hogy mivel is kéne foglalkoznom. Sok szakmát néztem már de egyik sem az igazi, teszteket is töltöttem már ki. A kommunikációs és a megoldóképességem nagyon jó és hamar átlátom a dolgokat, jól kiismerem azbembereket. Viszont csapatban dolgozni nem tudok jól. Egyedül sokkal gyorsabb és eredményesebb vagyok. Szeretek irányítani, nem szeretem ha utasítgatnak. A rám kiosztott feladatokat igyekszem maximálisan jól megoldani.Nem érem me kevéssel. Ezek alapján tudnátok olyan szakmákat ajánlani amiben jól megállnám a helyem? Előre is köszönöm :)

2014. dec. 14. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
fodrász esetleg?
2014. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha képes vagy sokat tanulni akkor jogász, neki nem kell csapatban dolgoznia és kell a jó komm. és megoldó képesség. Vagy nyomozó, pszichológus.
2018. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!