Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészet vagy Környezetvédelm...

Építészet vagy Környezetvédelmi szak a jobb?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Továbbtanulás előtt állok és a Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskolába szeretnék menni ( ÉVISZ ).Jó tanuló vagyok.Központi felvételit kell írnom attól sem félek annyira.Az a gondom,hogy nem tudom eldönteni,hogy melyik szakra menjek.Vízügyre nem szeretnék menni szóval az kilőve.Marad az Építészet,azon belül a Magasépítészet és a Környezetvédelmi szak.Melyik szakmával érnék többet?Melyik keres jobban?Melyikben lehet jobban elhelyezkedni?

Szüleim azt mondták,hogy én döntsem el melyikre szeretnék menni,de nem szeretnék rossz döntést hozni amit megbánnék.


Esetleg,ha van valaki aki oda jár az írhatna privátot.! :)



2014. dec. 17. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelen! Írtam
2014. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, én is küldtem privátot.
2014. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áh..#2-es..Akkor mi ismerjük egymást :D
2014. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen?:D
2014. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha éviszes vagy akkor igen :D
2014. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányoknak az utóbbit szoktam javasolni. Építésznek olyan menjen, akinek megvan a "belső látása". Aki le tudja maga elé képezni, hogy milyen erők ébrednek pl. egy gerenda felhelyezésekor.
2014. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! én is az ÉVISZ-be jelentkezem magasépítőnek :)

hogy ment a felvételi? :D

2015. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!