Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészeti pályán szeretnék...

MókusNiky kérdése:

Rendészeti pályán szeretnék továbbtanulni, hogy lehetséges? Bővebb információk lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én jelenleg 17 éves vagyok, Vendéglátói szakközépiskolában vagyok, 10.osztályos. (Gimnáziumban kezdtem 0. évfolyam nyelvi előkészítőjén, ezért valójában 11. osztályos lennék)

2 év múlva érettségizek, eddig nem igazán tudtam, hogy hol szeretnék továbbtanulni. A vendéglátást csak egy "pót" szakmának választottam, hogy mégis legyen valami, de semmiképp nem ebben akarom folytatni.

Minden áron Rendészeti pályára szeretnék menni (konkrétabban : közlekedésrendészetire)

Megnéztem a ponthatárt kb.360 körül mozog.

Sajnos az iskolában nem lehet testnevelésből érettségizni, és felkészíteni se tudnak, mindenképp magánúton kellene.

Szerintetek milyen tantárgyakra kell ráhasalni (mert én nem tanulok belügyi ismereteket, stb.. )

Kinek mi a véleménye erről a hivatásról? Nehéz bekerülni?

Köszönöm előre is a kedves válaszokat!



2014. dec. 17. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

>Sajnos az iskolában nem lehet testnevelésből érettségizni

-Ilyen nincs, ha van tesiórád, érettségizhetsz is belőle.

2014. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel vendeglatoi, ezert a szakmai targyakbol es az alap erettsegi targyakbol erettsegiznek. 4alap+1szakmai a kotelezo,felvehetem 6.-kent a testnevelest, de felkeszitest nem tartanak,hiszen nem lesz min.10 fo belole.
2014. dec. 18. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!