Debreceni vagy Miskolci Egyetem gazdasági kar?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Minden érdekel oktatás, diákélet, programok, kollégiumok, tanárok, emberek ? Mind a két egyetemet szeretném bejelölni de nem tudom melyik legyen az első ezért egy kis segítséget szeretnék kérni.

19/L


2014. dec. 26. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
DE
2014. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem gondolkodsz színvonalasabb egyetemben? Persze ez egyénfüggő, de én az életbe, még csak be se jelölném egyiket se, nem hogy első helyen.. viszont ha minden szíved vágya valamelyik, akkor inkább Debreceni, arról többet lehet hallani, mint a Miskolciról. Arról nem beszélve, hogy utóbbi települést kik lakják javarészt. :)
2014. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a kettő van még elfogadható távolságban máshonnan nem tudnèk hetente hazajárni. De mi a baj velük? Neked mik a színvonalas egyetemek?
2014. dec. 27. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Színvonalasnak nevezik azt az oktatási intézményt, amely kimagasló eredményekkel rendelkezik, a diákjaik nem arra kapják a papírt, hogy bejárnak néha órára és két óra készülés után mennek vizsgázni (ezutóbbi alól kivételt képeznek az átlagon feletti tanulók, természetesen) és olyan művelt emberek kerülnek ki onnan, akik esetleg maradandót alkotnak az utókor számára. Ezzel nem azt mondom, hogy mindenki zseni lesz attól hogy elvégez egy BMÉ-t vagy egy ELTÉ-t, de én mindhatni túl finnyás vagyok és nem tudok vidéki, kisebb nevű egyetemeket összehasonlítani a fővárosiakkal, ez van. De a te dolgod, hogy hova mész, hogy nem vágysz többre, ne hagyd hogy befolyásoljanak mások. Szurkolok hogy felvegyenek.
2014. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
BME-re nem vennének fel :/ Debrecen lesz a választásom akiket kérdeztem többség arra szavazott. Nem egy Budapest, de nekem tetszik az a város, a tanulásból meg kihozom a maximumot. :) Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 29. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik gazdasági karra gondolsz, de az állami egységesen van meghúzva 460 körülinél, ha a BME-re nem vesznek fel, akkor a Debrecenire se. Viszont az önköltséges ponthatára jóval lejjebb van, konkrétan bárki elérheti, csak utána nagyon könnyű kiesni. ( [link] )

De ismét mondom, hogy szurkolok a felvételihez!!:)

2014. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!