Szeretnék emelt szinten érettségizni történelemből. Honnan tudok feladatokat letölteni? Esetleg segédanyagokat elérni. Van valami könyv amivel kibővíthető a kerettananyag?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia én is emeltre készülök Boris István tanár úrnak van két könyve, nagyon jól össze van rakva minden fontos dátum benne van.

a 2 könyv kiegészíti egymást,én érettségi előkészítőn vagyok nekünk még van követelmény rendszer hozzá azt is a tanár ur rakta össze. A könyvekben minden benne van ami az emelt érettségihez kell,szerintem más könyvet ne is vegyél mert felesleges max majd szóbelihez,de arra is fel lehet készülni a könyvekből.

a 2 könyv együtt 2000 ft a libriben is van és az alexandrában

a könyvek így néznek ki [link]

2014. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a tankönyvekből a forrásokat olvasd hogy képben legyél,nekünk most volt vizsgánk ami egy emelt szintű érettséginek felel meg az nekem 80% lett. netről töltsd le az ezelőtt évi feladatokat és nyomtasd ki, az esszéket is nézd át, és mindig helyezd el térben és időben
2014. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4000 ft,akartam írni külön külön 2000 ft
2014. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Bori István 2 kötete 2014-es kiadása Meg van azt megvettem, meg úgy tudom meg fog jelenni a 2015-ös kiadása is csak azt nem tudom, hogy érdemes-e megvenni vagy ez is jó? Honnan tudok feladatokat letölteni?

Valamint esszé követelményt :D

2014. dec. 30. 10:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Száray féle forrás központú könyve kölcsönöztem a könyvtárból az jó emltre vagy csak közép?
2014. dec. 30. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem hiszem h lesz új kiadása a könyvének, de ugyan az lenne benne szerintem. az érettségis feladatokhoz van megoldó kulcs és abban van h mi kell h benne legyen az esszében.
2014. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a Boris könyvekben ami vastagabb feketével van írva és a dátum utána az benne van a követelmény rendszerbe. a fogalmakat kell jól megtanulni meg a dátumokat,és esszébe is mindig bele kell írni az összes fogalmat ami a témához kapcsolódik, nagyon sok pont jár érte,

és végül az esszét ahogy a tanár úr mondaná frappánsan be kell fejezni :D

és soha nem szabad bele írni a saját nézőpontodat :)

2014. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és az összes forrást amit adnak az esszéhez fel kell használni, ha nem használod fel pont levonás jár

[link]

2014. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!