Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Philip K. Dick Exegézise (The...

Philip K. Dick Exegézise (The Exegesis of Philip K. Dick) melyik kiadónál jelent meg? Egyáltalán megjelent? Hol lehet elérni magyarul?

Figyelt kérdés
Régebbi cikkeket láttam csak róla, de a könyv magyar kiadásáról nem találok semmit.

2014. okt. 7. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A moly.hu-n nézegettem, megbízható oldal, az író összes könyve fenn van rajta, de ilyesmit nem találtam, szerintem ezt a könyvét nem fordították le (pedig én is elolvasnám :( )
2014. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarul nem jelent meg és valószínűleg nem is fog. Kicsi a hazai könyvpiac, ez pedig annyira rétegkönyv, hogy legfeljebb pár tucatot lehetne eladni belőle, úgy meg lehetetlen kihozni akár csak nullszaldósra is.
2014. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. okt. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!