Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia nappali vagy orvosi...

Biológia nappali vagy orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus levelező szak a "jobb"?

Figyelt kérdés
A 2. igazából jobban tetszene a felvis leírás szerint,csak az a baj,hogy az meg Pesten (a Semmelweisen) csak levelező szakon indul (a többi egyetem,ahol van nem levelezős is ,nagyon messze vannak,nem szívesen költöznék olyan messzire..:-( ). És a levelező pontosan hogy zajlik? Sok a hátránya? Ha biosz alapszak után mesterképzésre megy valaki,akkor a két végzettség között nagy a különbség? (arra gondolok,hogy mindkettő után laborban dolgozik az ember és hasonló a munkája,nem? :D)

2014. dec. 29. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyie én tudom Pesten csak egyetlen szakiránnyal indul a szak és az is az optometrista, szóval ha nem akarsz az lenni, akkor felejtős a dolog (illetve mintha mostantól indulna képalkotós is). De ha gondolod utánakérdezhetsz a TO-n, biztos megmondják.


Másrészről a laborban dolgozás is függ a szakiránytól, a képalkotó szakirányos nem nagyon dolgozik pl laborban (bár "odakeveredhet" mint én is például ). Így szakiránytól függően lehet óriási is a különbség. egyébként sem kicsi, mert a biológia alapszak nem nagyon foglakozik az egészségügyi résszel, bár tény hogy vannak átfedések (relatíve sok) a kémia/biológiai alapok tekintetében.

2014. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pesten az optometrista mellett indul képalkotó szakirány is, a laborosok nem. A levelező során otthon tanulsz és azt hiszem két hetente egyszer szombaton egy egész napos nappali képzés van. Szerintem jó, mert így ha akarsz, tudsz mellette dolgozni. Szerintem nem nagy a különbség, mert mindkét szak után elég sokféle mesterképzésre továbbmehetsz a vegyésztől kezdve az egészségügyi mérnökig. :)
2015. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!