Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik főiskolára/egyetemre...

Melyik főiskolára/egyetemre menjek tanulni?

Figyelt kérdés
Most 11.-es vagyok és hamarosan jó lenne eldönteni hogy milyen irányba menjek tovább. Szakközépiskolába járok, közgazdasági osztályba. Szeretem és érdekel is, de innen merre tudnék tovább menni? Önköltséges forma kilőve.

2014. dec. 30. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen van közgazdasági képzés. Ezen kívül válogathatsz még a rokon területek közül, ha érdekel valamelyik: gazdasági informatikus, gazdasági menedzsment (nem tudom, ez-e a pontos neve, mifelént csak "gazdmen" néven szokták emlegetni XD), turizmus-vendéglátás, pénzügy és számvitel, meg biztos van még sok más is, amit én nem ismerek. Ha majd kijön a felsőoktatási felvételi tájékoztató, megnézheted, mely egyetemeken/főiskolákon indítják ezeket a szakokat.
2014. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem a tavalyiakat és hát elég magasak azok a pontszámok.
2014. dec. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!