Kell-e fizetni az emelt szintű olasz érettségiért? Ez kiváltja-e a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Amikor én érettségizni fogok,akkor már 19 éves leszek.(Még mielőtt valaki azt írná,hogy ez hogyan lehet,akkor annak írom,hogy én télen születtem,így év vesztes vagyok.
2010. febr. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha már befejezted a gimit, és külsősként akarsz érettségizni,akkor kell fizetni 20 ezret, mert a nyelv és az infó ilyen drága. Az emelt ill. a középszint egyforma áron van. Számomra érthetetlen!, mind1:)
2010. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha hamarabb akarod letenni,mint ahogy végeznél, akkor is fizetned kell. Ha rendes az iskolád, akkor elintézi valahogy, de az előrehozott érettségi,mindíg másik suliban van.
2010. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretném pénzkiadás nélkül megúszni az érettségit,akkor is,ha előre hozok egyet.
2010. febr. 6. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

ha még nappali tagozatos diák vagy, és iskolában tanulod az olaszt, nem kell fizetned. ha nem ott tanulod, nem érettségizhetsz, mert csak olyan tantárgyból érettségizhetsz, amit legalább 2 évig tanultál.

az emelt szintű érettségi nem váltja ki a nyelvvizsgát, de hasonló értékű. én most angolból fogok emelt szinten érettségizni, és még mellette matekból és civilizációból angolul, így fogok kapni egy felsőfokú nyelvvizsgát. remélem segítettem:)

2010. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Segítettél.

Nekem kellene majd a nyelvvizsga,de így külön meg kell csinálni.:/

Sok sikert az érettségihez.

2010. febr. 13. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!