Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kölcsey Ferenc Gimnázium (VI....

Kölcsey Ferenc Gimnázium (VI. kerület, Budapest) VAGY Kossuth Lajos Gimnázium (XX. Kerület, Budapest)?

Figyelt kérdés
Most nagyon elbizonytalanodtam köztük..Mindkettőben voltam nyílt napon, mindkettő tetszett..Sport eredményekben szinte megegyeznek..Valami javaslat/tapasztalat/vélemény/segítség? 8. osztályos vagyok, januárban felvételit írok segítseteeeek:(

2015. jan. 1. 20:05
 1/8 Anelia válasza:
Én a Kölcsey-be szerettem volna járni, de a szóbeli felvételi napján(ott nem kell szóbelizni) megváltoztattam a véleményem. Jelenleg a Kossuthba járok, de nem bántam meg. :) privátban nyugodtan kérdezhetsz bármit bármelyik suliról. :)
2015. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első tapasztaltabb, mivel hasonló helyzetben volt, mint te, úgyhogy nem tudom, tudok-e hasznos válasszal szolgálni.

Én is nyolcadikos vagyok, és nekem is van egy-két suli, ami ugyanannyira tetszik. Ilyenkor a tanárok/hozzáértők azt szokták mondani, hogy írd előrébb az erősebbet (ebben az esetben a Kölcsey), aztán max. (ahogy az előző tette) a szóbeli alapján márciusban megváltoztathatod a sorrendet.

Amúgy a Kölcseyben csak az öko-osztályban, és francia kéttanon nincs szóbeli, a sportosoknak általános beszélgetés van (benyomás), és a többinek van angolból szóbeli.

2015. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is ezen gondolkoztam jó, hogy nagyjából egy dolgon jár az eszünk:D Azért mások is írhatnak még, én is írok, amit tudok, ha kéritek:D
2015. jan. 2. 20:09
 4/8 anonim válasza:
Kölcseyben vagyok végzős.nem bántam meg hogy ide jöttem,a legtöbb tantárgyból jól felkészítenek érettségire.nyilván vannak jó és rossz tanárok egyaránt,mint minden iskolában.viszonylag kemény suli,de lehet bírni,nem vészes. személy szerint nem sportosztályos vagyok,úgyhogy arról nem sokat tudok mondani,de összességében jó a hangulat.testvérem is most nyolcadikos,nem a legjobb tanuló,de első helyre írja a Kölcseyt.nem veszíthet semmit:) ha van még valami írj nyugodtan
2015. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kossuth. Hidd el nem bánod meg!
2015. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ezt most hogy?:D Mármint indoklás nélkül is?:D:o
2015. jan. 7. 21:41
 7/8 anonim válasza:
Én a Kölcseybe akarok menni, de oda nagyon :)) (néztem mindkettőt, de nekem a Kölcsey jobban tetszett) :)
2015. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A #6- os vagyok! :D nem lehet mit írni róla. Ez az életemben a 7. (Huuu leírva jó sok..) sulim (általánossal együtt.) és ez a legjobb idáig.
2015. jan. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!