4 hónap alatt fel lehet készülni az érettségire úgy, hogy előtte semmit nem tanultál, de nagyon akarod és odateszed magad?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Közép vagy emelt?De fel egyébként,ha nagyon nyomod.
2015. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Közép töri lenne. Meg lehet, hogy emelt tesi is.
2015. jan. 3. 00:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt is :D
2015. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A felkészülés alatt azt értem, hogy nagoyn jó érettségit kéne csinálni.
2015. jan. 3. 00:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Erettsegi elott egy nappal olvastam el a sarga konyvet (tori) es 4est irtam. 4 honap alatt mar profi szinten meg lehet tanulni.
2015. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Meg. Utaltam a tortenelmet. Erdekelt, oran figyeltem, de megtanulni sosem tudtam. Valahogy mindig megereztem mikor felelek, akkor megtanultam az akkori anyagot, 4esre lefeleltem, de masnapra semmire se emlekeztem. Dogaim 1-2ek voltak, nagyon annyagot sosem tudtam megtanulni. Szoval mindig is paras volt, hogy potvizsga lesz-e vagy sem. Megjegyeznem, h 9.ben volt is sajnos, de atmentem. Utana szerencsere mindig osszejott a kettes. 12.ben tanulgattam, de nem vittem tulzasba. Felkeszitore jartam neha, de teteleket megtanultam mindet, es siman ment az erettsegi. Ahhoz kepest, hogy szar voltam toribol, 3-as lett a vegen az erettsegim.


Fun fact: Ugyanazt a tetelt huztam amit potvizsgan kaptam, es irodalombol is azt huztam amibol korabban vizsgaztam. A sors keze.


Menni fog az az erettsegi, nem olyan nagy szam, mint ahogy azt mondjak!

2015. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lazán.
2015. jan. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fel, csak abba kell hagyni a GYIK-ozást, és tanulni.
2015. jan. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag gyenge vagy akkor a testnevelés felejtős.
2015. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* főleg emelt.
2015. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!