Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biosz és Kémia emelt érettségi...

Biosz és Kémia emelt érettségire felkészülni 10 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen jellegű kérdésfeltevés volt már, de szeretnék még több tapasztalatot, ötletet meghallgatni. Szóval esélyes-e, hogy most augusztustól folyamatos tanulás mellett felkészüljek egy jó emelt biológiaa és kémia emelt szintű érettségire. A célom SE-GYTK. Mindkét tárgyból 5-ös voltam, általában 100%-os dolgozataim voltak. A biológiától nem félek, főleg a kémia egy nagy kérdőjel. A két év alatt amíg kémiát tanultam, nagyon szerettem , de sajnos mivel iskolát váltottam nem volt lehetőségem a fakultáción résztvenni. Esélyes, hogy fel tudok készülni 10 hónap alatt?

Köszi a válaszokat. :)



2014. júl. 25. 13:01
 1/5 Tgeenay ***** válasza:
2 hét alatt is ha akarsz.
2014. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán menni fog. :)
2014. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán! :) Én 0 kémia tudással (csak 1 évig volt kémiánk, azt is hagyjuk), 2 hónap alatt teljesen egyedül, könyvből készültem fel a kémia középre anno, és 5-ös lett! Biosz emeltből sem tanultam túl magam, szintén 5-ös lett. Szóval intenzív tanulással ez nagyon sok idő! :)
2014. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, és várom a további válaszokat. :)
2014. júl. 25. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap rengeteg idő, ha tényleg tanulással töltöd. Én Villányi Attila: Kémia a kétszintű érettségire c. könyve és munkafüzet, valamint az Ötösöm lesz kémiából példatár beszerzését javaslom neked. A könyvet vedd folyamatosan, és ott javasol feladatokat a példatárból, azokat is csinálgasd becsületesen, mivel az írásbeli nagy részében a számolásos feladatokon van a hangsúly. Én így készültem, és 85%os emelt kémia érettségim lett. Hajrá! :)
2014. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!