Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NKE-KTK közigazgatás...

Kacag kérdése:

Az NKE-KTK közigazgatás szervezői szakán szeretnék tovább tanulni és ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1. Pont most olvastam az EDULINE-on, hogy felvitték a közszolgálati szakok ponthatárait. Létezik, hogy 2014-ben 380-as ponthatárról felviszik 2015-re 440-re? És ebből kifolyólag: a közigazgatás szervezői az közszolgálatnak számít?

2. Mi éri meg jobban: töriből emeltezni vagy közepezni?

3. A Felvi.hu-n olvastam, hogy a közigazgatás szervezői az országban sehol sem államilag támogatott. Viszont én úgy emlékszem, hogy az volt még nem olyan régen. Létezik, hogy azóta megváltoztatták?

Előre is köszi a válaszokat. :)



2015. jan. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

HHK-n egyik szakon 324-ről 380 körülre emelték.

Szóval ha úgyesik hogy csökken a keretszám és nő a jelentkezők pontszáma lehet hogy 440 lesz. Megjósolhatatlan.


Emeltezni.

2015. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emelt sokkal jobban megéri, mindenképp csináld meg.
2015. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jan. 10. 15:52
 4/4 anonim válasza:

1. "közszolgálati" szak nem az NKE-n indított szakokra vonatkozik. Írd be a felvire, és kihoz arról egy elemzést, hogy az milyen szak és melyik egyetemek indítják!!!

2. Megéri töriből emeltezni mivel plusz pont, és van egy töris tantárgy 2 féléven át

3. Idén is indult állami. Az egyetemen azt mondták a cél az, hogy felszámolják a többi egyetemen ezt a szakot és, hogy csak az NKE-n indíthassák.

2015. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!