Milyen iskolát válasszak?

Figyelt kérdés

Jegyeim: Matematika: 3

Angol nyelv: 5

Irodalom: 4

Nyelvtan: 3

Testnevelés: 5

Informatika: 5

Rajz: 5

Ének-zene: 5

Földrajz: 3

Töri: 4

Fizika: 3-4

Kémia: 5

Biológia: 4

Technika: 4


Érdeklődéseim: Imádok sportolni!! Most jelenleg MMA-zok. De előtte négy évig fociztam és futottam. A sportolás mellette még érdekelnek a videojátékok. Nincs jó hangom. Kézügyességem se valami jó. Matekból egy picit lassan számolok. Segítsetek hogy milyen irányba induljak el. Rengeteg mindent néztem már de nincs elképzelésem. Bizonytalan vagyok. Előre is köszönöm.



2015. jan. 4. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha versenysportoló vagy, akkor a Kölcseyben van sportosztály, és a Kovács Pál Gimnáziumban.

Ha nem vagy igazán versenyző, akkor általános gimi osztályt, vagy nyelvit ajánlanék. Persze a gimis felvételiről lenne szó.

2015. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Legyél rekreációszervező

Itt leírja, hogy mi az pontosan:

[link]

Ha szeretsz sportolni, akkor csináld azt, de azért gondolj bele abba, hogy 20 év múlva is sportolni akarsz-e(bocsi nem akarlak lebeszélni)

És egyébként ha kémiából 5-ös vagy én a helyedben azzal kapcsolatban is elgondolkodnék.:)

Sok sikert:)

2015. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi!
2015. jan. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!