Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Csíkszeredai Nagy István...

A Csíkszeredai Nagy István művészeti liceumba vagy a Székelyudvarhelyi Palló Imrébe érdemesebb mennem?

Figyelt kérdés

Nos, a művészeti az egyetlen választásom, mert csak ahhoz értek különösebben. Ám, én csak gépen szeretek inkább rajzolni, és nem lapon. Persze ott is tudok valamennyire. Az, hogy mi akarok lenni, még nem tudom, viszont azt hallottam, hogy egyre kevesebb a reál ezekben az iskolákban (jó-jó tudom, hogy humanista iskolába nincs sok reál...), de nekem mégis matek feladatok kellenének, és nem nyelvek.

Így melyiket ajánlanátok?


2015. jan. 8. 14:56
 1/7 anonim válasza:
Norbi , te vagy az ? :O
2015. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért minket kérdezel?

Mi honnan tudjuk?

2015. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik van hozzád közelebb?
2015. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne a Palló
2015. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es: Nem tudom, hogy kiről beszélsz, de már az mondjon neked valamit, hogy lány vagyok.

2-es: Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira. Ki-mit javasol nekem. Ezért kérdem.

3-as: Egyiket se tartom közelebb magamhoz.

4-es: Köszi :)

2015. jan. 8. 15:28
 6/7 anonim válasza:
A Marosvásárhelyi művészeti liceumba :)
2015. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hova jársz most? :d
2020. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!