Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BGF-n mi a különbség a KVIK...

A BGF-n mi a különbség a KVIK és a KKK között? A duális képzés hogy fog működni? Elsősorban a kereskedelem és marketing érdekelne.

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állok és tanácstalan vagyok.

2015. jan. 9. 20:27
 1/4 anonim válasza:
81%
Én jelenleg a KKK-n járok kereskedelem és marketingre, most végeztem el az első félévem. A lényegi különbség az az, hogy a KVIK-en a kereskedelmi rész specializációit választhatod a 4 félévtől, a KKK-n pedig a marketing részére irányulóak közül választhatsz. Én nagyon szeretem a külkert számomra jó választás volt. Viszont ha matekból nem vagy túl erős, szerintem ne válaszd ezt a szakot, mert kb. minden tárgya a matekra alapoz. (Gazd. matek, közgáz., számvitel) A duális képzés alatt nem értem mire gondolsz, arra, hogy a 7. félévben gyakorlatot kell végezni? Ha igen, akkor arról rengetege én se tudok csak annyit, hogy a 6. félév után még egy félévet ki kell fizetni és el kell menni dolgozni, a munkahelyet nem a BGF biztosítja és kötelező elvégezni, mert csak utána lehet diplomád!!
2015. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

A duális képzés:

A hallgatók a képzési idő alatt félévente ötször egyhetes (szorgalmi időszakban 3, a vizsgaidőszakban pedig 2 hét), a nyári szünetben hat hetes, a hetedik félévben pedig 13 hetes szakmai gyakorlaton vesznek részt. A duális szakmai gyakorlati heteket a tanév megkezdése előtt, a vállalatok képviselőivel egyeztetve, az időrendben rögzítjük.

2015. jan. 10. 21:02
 3/4 anonim válasza:
A matekos képzés nem csak a kermarkra igaz, az összes gazdasági szakon megy a matek. gazdmatek, stat, opkut, számvitel, stb.. nemzetközi gazdálkodáson is van sőt még foszkon is van matekos tárgy. szóval ne erre alapozz, matek mindenhol lesz, akármit választasz.
2015. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére a matek jól megy! :)
2015. jan. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!