Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás, mostani...

Tovább tanulás, mostani helyzet stb? többi lent

Figyelt kérdés

Hello.


Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ha most kö9zgazdasági suliba járok , aztán én programozónak fogok utána tovább tanulni egyetemen, az úgy lehetséges?


Egyetemet meg külföldön szeretném elvégezni..


Külföldi infos egyetemre milyen eredmények kellenek majd?


Vagy csak fizetni kell az egyetemet, és ha tanulsz akkor tanulsz , hanem akkor bukta?



2015. jan. 12. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Miért ne tanulhatnál utána informatikát az egyetemen? Felvételinél senkit nem érdekel, hogy szakközépből vagy gimiből jöttél.

Külföldi egyetemek igényei eltérőek, általában egy motivációs levél, jó átlag, általuk meghatározott számú emelt, és sok ötös érettségi kell hozzá.

Az, hogy fizetni kell-e, vagy sem, szintén változó, Bécsben pölö az oktatás nem kerül pénzbe.

Ha ilyen terveid vannak, keress egyetemeket, aztán nézd meg, mit követelnek, általában minden le van írva totál korrektül.

2015. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja értem , mindenféleképpen külföldön szeretnék tovább tanulni.
2015. jan. 12. 19:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt a sok 5-ös érettségit hogy érteted?


Én tudomásom szerint , csak azokból rakok érettségit amit kell és tanulok..(matek,irodalom,nyelvtan,angol,töri,közgáz, azt hiszem ezek..) infoból nem rakhatok nem? mivel alig tanuljuk..

Úgymond ügyvitel és infoból is annyi óra van egy héten 1-1.

2015. jan. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!