Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Voltam SZE KGYK és BGF KVIK...

Casd was kérdése:

Voltam SZE KGYK és BGF KVIK nyítlnapon, ott sok szép és jót meséltek, kereskedelem mark. és turizmus érdekel, van bármiféle véleményetek?

Figyelt kérdés

SZE KGYK-n nincs tur. vend. de a ker. mark. van. Nagyon érdekelne,hogy gyakorlatban mennyire lehet elhelyezkedni az itteni diplomával, és a matek mennyire húzós?

A BGF 2x ennyibe kerülne, elég sok arrogáns csajt láttam, valószínűleg azért, mert ide jobb módú családok teszik be a gyerekeiket. BGF-ről mit gondoltok? nehéz? visszahozza az árát? ( 260k/felév) A válaszokat nagyon szépen köszönöm



2015. jan. 13. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

elég sok arrogáns csajt láttam, valószínűleg azért, mert ide jobb módú családok teszik be a gyerekeiket


e a sulihoz, se a szakhoz semmi közöm, de ilyen előítéletekkel nem vagy érett a felsőoktatásra :(

2015. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előre tolakodnak, bent a teremben 1 perce ment a nyíltnap és van aki elkezdett telefonálni, dékán is észrevette,abba is hagyta a beszédet,mert ilyet még ő sem hiszem hogy látott. Az igazolás adásnál meg 200 emberes sor és leállank vitatkozni, hogy szar a rendszer,hogy ennyit kell várniuk és káromkodnak. De bocsi,ha éretlen vagyok.
2015. jan. 13. 20:07
 3/5 anonim válasza:

Széchenyin is van turizmus (egészségturizmus).

De én a turizmus helyett biztos, hogy a kereskedelem és marketinget választanám! Nem nehéz a matek, persze vannak azért, akik bukdácsolnak..

Az elhelyezkedési esélyek jók, nem hiszem, hogy hátrány lenne, hogy valaki a SZE-n végzett :)

2015. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BGF-re évről évre egyre undorítóbb emberek járnak, ez sajnos igaz (KVIK). Van pár nehéz tárgy, sokan ki is buknak, de én azt mondom hogy BGF-es tur.vend. diplomával el lehet helyezkedni, felkészít szinte mindenre a BGF.
2015. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam Kvik-es nyílt napon és hasonló emberekkel találkoztam, de az előadók olyan szimpatikusan voltak, hogy meggyőztek. Én is utánaolvastam, és mindenhol ezt írták, h "arrogáns, ilyen-olyan emberek" járnak oda. (egyáltalán nem igaz!:D)

Felvettek.

Elmentem gólyatáborba, és őőőrület volt:D! A hökösök, felsőbb évesek és a csoporttársaim is nagyon jó fejek. Mindenben segítenek, igazi barátságok születtek azóta. A gólyatábori csapattal nagyon nagy lett az összetartás.

Mint oktatás, talán a legnagyobb előnye, h nagyon gyakorlat orientáltak a szakok. Idegen nyelven is tanulható egy szak ami talán még több pluszt adhat.

SZE-ről nem tudok semmit így arról látatlanban nem alkotnék véleményt.:)

2015. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!