Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlotok...

Milyen szakmát ajánlotok annak, aki tanácstalan jelenleg, de hosszútávú terve egy egyedi tervezésű ruhákat árusító butik?

Figyelt kérdés
Két barátnőmmel nyitnánk egy kisebb üzlethelyiséget. Textil szakon végzek ebben az évben, és tovább szeretnék tanulni, amivel majd hozzájárulhatok a bolt sikeréhez. Gondolkodtam a kereskedelem és marketingen, a jogászon, és a média és kommunikáció szakon, de a pontjaim nem elegek ezekhez a szakmákhoz.
2010. febr. 6. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel kell venni a diákhitelt, és szépen elmenni költségtérítéses szakra!!!! Havi 5 ezer forinttal kell majd visszafizetned, de csak ha majd lesz bejelentett jövedelmed! Nem éri meg???
2010. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem éri meg. A családban meg amúgy is van már egy diákhitel... :S
2010. febr. 8. 22:41
 3/4 anonim válasza:
én is textil szakon végzek idén. ki vagy?
2010. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

anonim a dolog, miért mondanáém meg? :P

de nem hinném, hogy ugyanonnan vagyunk.

2010. febr. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!