E-felvételi! Segitség?

Figyelt kérdés
Felvi.hun elkezdtem a az adatok kitöltését és olyanba akadtam hogy hitelesites:Ügyfélkapunk vagy Hitelesitő adatlap alapjan, melyket valasszam az ügyfélkapus módszert leirni valaki nekem aki ért hozzá?
2015. jan. 17. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ügyfélkaput pontosan nem tudom, de azt hiszem az okmányirodába tudsz beregisztrálni rá

sima hitelesítő adatlap annyi , hogy kinyomtatod, aláírod és postázod =)

2015. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hitelesitő lapot tegyük fel elpostáztam,utanna majd jóváirják a felvi.hun is? és hitelesitve lessz?
2015. jan. 17. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan! :)

A hitelesítő adatlap mellé én elküldtem még a kinyomtatott eredményeimet(bizonyítványok).

Kb. 1 hónapot vesz igénybe azt hiszem, hogy feldolgozzák a beérkezett adatlapokat.

2015. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miután elküldtem a hitelesitesi adatlapot az E-felvin mar nem valtoztathatok semmit? ezt olvastam valahol es szeretnem tudni hogy igaz?
2015. jan. 17. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Így tűnik logikusnak, hiszen az adott adataid hitelességéről tettél nyilatkozatot, minden változtatás hatására elvesztené a hitelességét. Persze ez nem érvényes a hozzáadott eredményekre.

Én a helyedben írnék egy e-mailt, vagy felhívnám a felvi.hu munkatársait, biztosat csak tőlük tudhatsz meg.

2015. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapuhoz be kell menni egy okmányirodába, és igényelni. Aláírsz egy papírt, és estére már működni is fog, onnantól csak 2 kattintás felvin a hitelesítés, és ugyan így 2 kattintással vissza is tudod vonni.
2015. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a felvételi határ idő végéig módosíthatsz ( tavalyról így emlékszem) csak akkor újra kell hitelesítened

nekem is sok idő volt míg felülírták. jóval a határidő után. :)

2015. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!