Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ÚjraFelvételinél (egyetem...

ÚjraFelvételinél (egyetem váltás) nézik a mostani egyetemen az eredményt? Esetleg hátránnyal indulok így?

Figyelt kérdés
Ugyebár ki akarom tölteni az E-felvit és ki kell elvileg tölteni azt a részt ,hogy felsőfokú tanulmányok stb. És mi lenne ha üresen hagynám? Mert pont azért akarok máshova menni mert rájöttem ,hogy nem ez való nekem stb, ráadásul ez főiskola és én erősebb egyetemre akarok menni más szakra (pontjaim megvannak hozzá) ,de nem szivesen töltöm ki hiszen ez a főiskola gagyibb ráadásul a kiábrándultságom miatt nem is teljesítek jól. Szerintetek?

2015. jan. 15. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen kizártnak tartom, hogy figyelembe vennék az előző főiskolán teljesített jegyeidet. Töltsd ki, nem azért kérdezik meg, mert a későbbi jegyeidbe beleszámítana. Semmilyen hátránnyal nem fogsz indulni.
2015. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. jan. 16. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!