Akik esti tagozaton vagy levelezőn végeztek el bármilyen OKJ-s tanfolyamot is, kötelező volt a szakmai gyakorlat teljesítése?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok hozzászólását kérném, akik:

52-es, 54-es, vagy 55-ös számút végeztek el.



#esti tagozat #szakmai gyakorlat #levelező tagozaton
2015. jan. 20. 04:33
 1/6 anonim válasza:
igen
2015. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Várom a további válaszokat, azért kérdeztem, mert én esti tagozaton végeztem egy 55-ös OKJ-t, de szakmai gyakorlatot nem kellett teljesíteni, ami így utólag nagyon visszaüt.

2015. jan. 21. 10:14
 3/6 anonim válasza:
milyen szakon voltál? nekem elég furcsa, hogy nem kellett gyakorlat. én most gyakorló ápoló szakon vagyok, az elképzelhetetlen szerintem gyakorlat nélkül.
2015. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha valami pénzügyi számolgatós szakon voltál? vagy valami egyéb elméleti? pl informatikai vagy valami jogi? ezeknél tudom elképzelni, hogy nem kellett gyakorlat. de ha fizikai munkavégzéssel kapcsolatos dolog akkor mindenképpen kell gyakorlat is, különben ha munkát kapsz nem fogod tudni mit kell majd csinálnod és elég ciki lesz, ha téged ott még betanítgatni kell.
2015. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jogi asszisztens szakon voltam.
2015. jan. 21. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Anélkül nem

lehet menni vizsgára -

2019. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!