Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító képzőn mennyire kell...

Tanító képzőn mennyire kell tudni jól énekelni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam alkalmasságin és átengedtek, de azt mondta, hogy gyenge a hangom és csak a minimum szint van meg és, hogy menjek el tanárhoz. ez érdekelne, hogy mennyire kell ezt komolyan vennem, mennyire az alapoktól kezdődik az ének oktatás?Ha nem megyek el tanárhoz akkor nem fog menni?Vagy meg tudnak majd ott is tanítani? Előre is köszönöm mindenki válaszát!! :D

2015. jan. 23. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Anno engem is kb. így engedtek át az alkalmasságin. Jártam ének tanárhoz, szükségem is volt rá, de ezt már előtte is tudtam. Te tudod, hogy inkább csak izgultál vagy tényleg nem igazán tudsz énekelni. Nem muszáj rögtön elmenned magántanárhoz, ráérsz akkor is, ha majd nem bírod tartani a tempót a többiekkel. De, ha még középiskolába jársz, szerintem kérd ki az énektanár véleményét is.
2015. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Én is tudtam, tudom magamról, hogy nem nagyon tudok énekelni úgyhogy akkor megkeresek egy tanárt! :)És neked segített a tanár ? Utánna könnyebben ment neked az ének? Meg tanított énekelni? mármint a tanár:)

A további válaszokat is várom! :)

2015. jan. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!