Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem vagy munka? (töbi lent)

Egyetem vagy munka? (töbi lent)

Figyelt kérdés
11.osztályba járok. Nemsokára lerakom az érettségit. Mindig is bróker akartam lenni. Bróker lehetek érettségivel is, de nem akarok kimaradni az egyetemből, a bulikból, az ismerkedésekből, csajozásokból. Viszont egyetem után is bróker leszek, szóval nem tudom melyiket válasszam? A röktön érettségi utni munkába állást, vagy menjek egyetemre?

2015. jan. 24. 11:18
 1/3 A kérdező kommentje:

többi lent*

bocsi, csak siettem...

2015. jan. 24. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj dolgozni.

Akin látják, hogy ilyen mentalitással megy az egyetemre, azt a komolyabb helyekről rövid úton kivágják.

2015. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HSz76 ***** válasza:
Ha anyagilag megteheted hogy tanulj, akkor végezz el valami egyetemet, fősulit. Dolgozni ráérsz még utána életed végéig. És közben lehet megváltozik a véleményed a jövődről.
2015. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!