Egyetemet le lehet tenni munka mellett?

Figyelt kérdés
Szakmunkásként 8-12 óra munkával ha valamilyen levelezős érettségit és egyetemet akarnék letenni akkor mennyi esélyem van? Ezeken a levelezős iskolában, hány tantárgyat kell tanulni?

2015. jan. 15. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány tárgyat? Te szerintem nem igazán vagy tisztában az egyetemi képzésekkel.


Egyébként szak, személy, teherbírás függvénye.

2015. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos igen nem vagyok tisztában vele ezért kérdezem.
2015. jan. 15. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
De milyen szakról van szó egyáltalán és melyik egyetemen?
2015. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Leginkább a gépészmérnök, hegesztőmérnök vagy a villamos mérnök érdekelne, de egyetemi választottam nincs. Valahol Budapesten.
2015. jan. 15. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:

felvi.hu


Itt elolvasod alap információkat. Szakkeresőben megnézed hol indulnak az általad választott szakok. Az egyetem honlapján pedig megkeresed a hozzátartozó tantervet és pontosan meg tudod az óráidat félévekre bontva.

2015. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jan. 15. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a szakok szerintem eléggé teljes embert kívánó szakok. Én csak 6 órában dolgozom és mellette egy egyszerűbb szakon vagyok. Én mondjuk relatíve könnyen teljesítettem a félévet, de sokan még ezt sem tudták bukás nélkül teljesíteni.


Szerintem 8-12 óra munka után nem túl reális villamosmérnőkire járni, de nem tartom lehetetlennek, de oda aztán hihetetlen kitartás kell és tanulni és nagyon odatenni magad.


Nekem mondjuk átlag 7 tantárgyam van egy félévben.

2015. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2015. jan. 16. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Gtk-n megoldható, ha jól ütemezed a tanulnivalókat, bár egy-két pót zh befigyelhet.
2016. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!