Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Heló! Egy gyengébb iskolából...

Heló! Egy gyengébb iskolából átmehetek-e egy erősebbe?

Figyelt kérdés
Tehát az ehelyzet, hogy perpillanat járok egy iskolába most vagyok 9.-es egy eléggé jó álltalános iskolába jártam 4.5 ös átlaggal végeztem 2 3 asom lett a többi 4-5 és a 3 as is azért mert szemét volt a tanárom és ez egy tény. Tehát engem felvettek egy suliba amire azt mondták, hogy jó. Ezért gondoltam hogy a félévet kicsit elsikkasztom és igy lett egy 3.5 ös átlagom úgy hogy egyáltalán nem eröltettem meg megam, de nem akarom igy folytatni. Mondtáka a tanárok is , hogy ennek az iskolának a szinvonala elég jó, de konrétan hülyeygerekek járnak ide, és ez tényleg észrevehető. Ezért gondolkodtam azon, hogy elmennék egy erősebb iskolába. Én úgy gondolom, hogy ez egy elég alapfokú tanítás folyik nema zért mert rossz az iskola meg a tanárok, mert szerintem teljesen "jófej" midnegyik a magamódján persze midnehol vannak kivételek, nem akarok megbántani senkit onnan de annyira leaalacsonyodotta a tanítás mértéke gyorsasága a diákok miatt hogy az nemigaz. Ez az iskola a Miskolc Fereczi Sándor Eü. Szakközépiskola és gondoltam egy AVasi Biológiára vagy egy Herman Biológiára.Valamiylen úton módon meglehet e tenni ezt a lépsét, hogy egy másik jobb szinvonalú iskolába átmennyek. A válaszoakt előre is köszönöm!

2015. jan. 30. 18:28
 1/3 papagenou ***** válasza:
100%
persze, lehet elvileg. de helyesírásra figyelj jobban, ha már jobb helyre akarsz menni.
2015. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan 29 helyesírási hibád van ebben a szövegben, az elírások meghaladják a tizet. 3,5-ös átlaggal nem fognak átvenni egy jó iskolába.
2015. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy vannak helyesírási hibák köszönöm hogy szóltatok, de most nemnagyon figyeltem rá mivel siettem, de nem lényeg és nem gondoltam, hogy egyből felvennének hanem mikorra kijavítom 4.5- re az átlagom..
2015. jan. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!