Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba lenne érdemes...

Milyen irányba lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Gépgyártástechnológiai technikusi vagy a rendszergazda szakmát néztem,de most lehet,hogy inkább valami főiskolai képzésen gondolkodnék.Matekból és fizikából rossz vagyok,szóval az ilyen mérnöki szakmák kilőve.

A történelmet,a társadalomismeretet és ezeket szeretem inkább.Meg még az informatika érdekel.De ahhoz meg kell a matek.Azzal,hogy jó vagyok töriből,azzel meg mit tudok kezdeni?A rendőrtiszti pálya érdekelt,de sajnos színtévesztő vagyok,így az nem lehetek.Katonatisztnél nem baj a színtévesztés,de az meg nem akarok lenni,nem vagyok oda a háborúért.



2015. jan. 30. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakmát úgy kell választanod, hogy azt egy életen át szeretni fogsz csinálni.

Én egyetemre járok, pénzügy-számvitel szakot végzek, előtte turizmus-vendéglátás szakon diplomáztam. Hogy is mondjam, én zsidó vagyok, nem végezhetek kétkezi munkát, az nem a zsidóknak való. Boltjaink vannak és a vendéglátásban is tevékenykedünk, ezért választottam a fentebbi szakokat.

2015. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.De milyen szakok vannak,amihez ilyen történelem,társadalomismeret stb.vagy infó kell?De matek nem kell hozzá.
2015. febr. 1. 16:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretek tanulni,nagyon keveset tanulok.De azért 3.83-as átlagom van.De,amikor kitaláltam ezt a rendőrtiszt akarok lenni,akkor nekiálltam jobban tanulni,de kiderült,hogy színtévesztő nem lehet rendőr,ezért így el is ment a kedvem a tanulástól.Nincs semmi komolyabb célom így.Csak a fent említettt két szakma tetszik.De valahogy jó lenne valami főiskolát elvégezni.Csak nem tudok semmi olyanról,amire mehetnék.
2015. febr. 1. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
tanulj jogot, azzal jó pénzt tudsz keresni, egyszer kell megtanulni és utánna nem kétkezi munkát végzel hanem úri ember vagy vele.
2015. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!