Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átlagban 30 kredit egy félévi...

Átlagban 30 kredit egy félévi anyag. Nekem az őszi félévben alig 20 volt, most viszont úgy vettem fel az órákat, hogy 40 kredit érték jött ki. Ez ugye nem gond?

Figyelt kérdés
Államilag finanszírozott elvileg a képzésem, a magasabb kreditszám miatt nem kell pluszban fizetnem, ugye? Ill. emiatt nem vagyok hátrányban?
2010. febr. 9. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
TO-n kérdezd meg, h hány kredittől kell fizetned. Nálunk pl. 45 kredittől kell.
2010. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned. Azt, hogy a krediteket hogy osztod be,az a Te dolgod. A 30 kreditet nem kötelező betartani, csak annyit érdemes felvenni, hogy mindig ugyanannyi tantárgyad legyen és kész legyél az adott évek alatt. De ha Te első félévben kevesebbet vettél fel, akkor azt valamikor be kell pótolni, mert van egy határ amit teljesíteni kell, tehát jól teszed ha többet veszel fel. Csak vigyázz a végén nehogy túl lépd a +10%-ot.
2010. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 180 kreditnek kell meglennie a 6 félév végén, ezt 10 %kal lépheted túl. Tehát ha már 199 krdited lesz a 6félév végén, fizetned kell, nálunk 5000 ft-ot KREDITENKÉNT!!
2010. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na nálunk meg 8ezret... De amíg az összesen 180at nem léped át, úgy veszed fel, ahogy jól esik. Ileltve a te esetedben 198at.
2010. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem azért kérdezz rá TO-n. Nálunk ha egy félévben 45-nél több kreditet akarsz felvenni, akkor bizony fizetni kell...
2010. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megnyugtattatok!
2010. febr. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!