Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hallgatói jogviszonynak számít?

Hallgatói jogviszonynak számít?

Figyelt kérdés

Szeptemberben elkezdtem az egyetemet(felsőoktatású szakképzést), de passziváltam (most a 2. félévemet is), és úgy döntöttem hogy másik iskolába jelentkezek. E-felvin van olyan kérdés hogy:Felsőfokú tanulmányokat folytat(ott) vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik: WItt jelölheti, ha Önnek magyarországi államilag elismert felsőoktatási intézményben hallgatói jogviszonya van vagy volt, illetve ha főiskolai, egyetemi, alapfokozatú, vagy mesterfokozatú végzettséget, illetve felsőfokú szakképzettséget szerzett. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a „halasztás” is jogviszonynak számít! Szintén kérjük, jelölje meg négyzetet, ha külföldi felsőoktatási intézményben folytat vagy folytatott tanulmányokat!"


szóval akkor hallgató jogviszonyom volt? ki kell pipálnom?



2015. febr. 1. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beiratkoztál, akkor létrejött a jogviszony. Ha nem tévedek, be kell írni azt is, hogy hány aktív/passzív féléved volt eddig, ekkor ezt 0-nak számolhatod a képzésen.
2015. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. febr. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!