Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek két diákigazolványa legyen abban az esetben ha két felsőoktatási intézmény hallgatója egyidejűleg?

Figyelt kérdés

Ha például a BGF-en tanulok (ez a tavaszi félévem a 6. félévem; az őszi félévben, tehát a 7. félévemben fogok végezni, vagyis télen lesz meg a diplomám) és én ősszel elkezdek egy másik szakot szintén alapképzésen egy másik iskolában (pl. bme-n) akkor hogy lesz a bgf-es diákigazolványommal? Igényelhetek a felvételi jelentkezési lapon újabb diákigazolványt az új egyetemre is?

Tehát hány diákigazolványa van azoknak, akik két egyetemre vagy fősulira járnak? Vagy ha mindenkinek csak egy lehet, akkor mivel igazolom, hogy én már egy másik intézmény hallgatója is vagyok?

Köszönöm a válaszokat.


2010. febr. 9. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

(pedig a kérdés kiírásakor a rendszer nem dobta ki, hogy már volt ilyen kérdés, utólag is sorry)

2010. febr. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!